De toeschouwers in Deinze hebben zondagmiddag een spektakelstuk te zien gekregen tegen Waasland-Beveren. Na een 0-2-achterstand won de thuisploeg de 1B-match bijna nog. Tot de rode kaarten vielen. De Slag om Oost-Vlaanderen draaide uit op een bijzonder kijkstuk. De bezoekers leken de match lang onder controle te hebben. Na vroege doelpunten van Hoggas en Ribeiro scoorde Vukotic in eigen doel, maar dat deerde Waasland-Beveren niet. Het team hield lang stand.
Tot Deinze in de slotfase de achterstand snel omboog in een 3-2-voorsprong. Challouk en Dansoko scoorden allebei op aangeven van De Belder. Match gespeeld? Neen, want na een tweede gele kaart voor Janssens profiteerde Ribeiro snel van het overwicht: 3-3. In de extra tijd moest Prychynenko (ex-Beerschot) nog van het terrein.
Opstelling Waasland-Beveren:
Jackers, Mertens, Da Costa (17’ Wuytens), Vukotic, Ocansey, Verstraete (80’ Baldé), Gillet, Ribeiro Costa, Hoggas (66’ Reyners), Al Badaoui, Maderner